Het dagelijks bestuur


Ereleden

NAAM

Adres

Telefoon

GSM

E-mail

    Jozef COUCK  (+)

Erevoorzitter

OVERLEDEN

Paul WATTEZ

Eresecretaris

OVERLEDEN 

 

Naam: Erik LEMMENS

Geboortedatum: 09-10-1950

Functie: Bestuurslid

ERELID

Adres: Geraardsbergsestraat 22

9400 Ninove

Telefoon: 054 / 33 62 17

GSM: 0495 / 50 51 16

Mail: bart.vermeer@telenet.be

Fanclub Wesley Sonck

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1972

 

Naam: Walter SERGEANT

Geboortedatum: 08-01-1933

Functie: Bestuurslid

ERELID

Adres: Langemuren 103

9400 Ninove

Telefoon: 054 / 33 33 16

GSM: 0478 / 36 18 53

Mail: Waltersergeant@hotmail.com

VITA (atletiek)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1972

 

Naam: Edgard STALPAERT

Geboortedatum: 28-01-1938

Functie: Bestuurlid

ERELID

Adres: WZC Klateringen - Centrumlaan 173 kamer 234

9400 Ninove

Telefoon: 054 / 31 17 11

GSM: 0472 / 43 74 68

Mail: naples.gaelle@gmail.com

Panters Okegem (voetbal)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1974

 

 

DB Sportraad.jpg

 

Namens de sportverenigingen

 

 

Naam: Kris ENGELS

Geboortedatum: 01-01-1970

Functie: Voorzitter

Adres: Langemuntstraat 3

9400 Ninove

Telefoon: 02 / 739 77 95

GSM: 0476 / 43 19 51

Mail: kris.engels@riziv.fgov.be

engels.kris@telenet.be

Afgevaardigd door:

KVK Ninove (voetbal)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1992

 

 

 

 

Naam: Luc CHEVALIER

Geboortedatum: 27-05-1960

Functie: Ondervoorzitter

Adres: Edingsesteenweg 264 B

9400 Denderwindeke

Telefoon: 054 / 58 91 08

GSM: 0476 / 86 34 56

Mail: chevalier.luc@skynet.be

Afgevaardigd door:

Ninofish Denderteam (hengelsport)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1984

 

 

 

 

Naam: Kurt HORRIE

Geboortedatum: 13-03-1962

Functie: Secretaris

Adres: Leopoldlaan 21

9400 Ninove

Telefoon: 054 / 32 38 62

GSM: 0476 / 32 77 75

Mail: kurt.horrie@telenet.be

Afgevaardigd door:

Karateclub Hiryu Ninove (gevechtssporten)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1997

 

 

 

 

Naam: Bart VAN HEGHE

Geboortedatum: 19-08-1970

Functie: Penningmeester

Adres: Weggevoerdenstraat 38 bus 6

9400 Ninove

Telefoon: 054 / 32 02 43

GSM: 0476 / 24 05 05

Mail: vanheghebart@skynet.be

Afgevaardigd door:

Sint-Sebastiaan (boogschieten)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2005

 

 

Naam: Benny LIEVENS

Geboortedatum: 03-02-1959

Functie: PR-verantwoordelijke

Adres: Denderhoutembaan 161

9400 Ninove

Telefoon:

GSM: 0479 / 86 19 92

Mail: bennylievens7@gmail.com

Afgevaardigd door:

De Kikkertjes (zwemmen)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1998

 

 

 

 

 

Naam: Tamara COPPENS

Geboortedatum: 24-08-1977

Functie: Bestuurslid

Adres: Pamelstraat 174

9400 Ninove

Telefoon: 054 / 25 09 80

GSM: 0495 / 57 99 48

Mail: tcoppens@buckman.com

Afgevaardigd door:

De Ninoofse Botvink (ornithologie)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2011

 

 

 

 

Naam: Jean-Pierre DE GREEF

Geboortedatum: 04-06-1965

Functie: Bestuurslid

Adres: Pamelstraat 93

9400 Ninove

Telefoon:

GSM: 0477 / 50 01 43

Mail: jean-pierre.de.greef2@telenet.be

Afgevaardigd door:

Verenigde Wipschutters (boogschieten)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2005

 

 

 

 

Naam: Dirk GLIBERT

Geboortedatum: 07-11-1936

Functie: Bestuurslid

Adres: Kruisveldstraat 52

9400 Denderwindeke

Telefoon: 054 / 33 41 39

GSM: 0497 / 04 91 49

Mail: dirkenlucie@hotmail.com

Afgevaardigd door:

PTI (scholen)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 1983

 

 

 

 

Naam: Eric MERTENS

Geboortedatum: 23-12-1955

Functie: Bestuurslid

Adres: Cyriel Prieelsstraat 5

9404 Aspelare

Telefoon: 054/51 81 27

GSM: 0473 / 95 32 08

Mail: mertens-eric@hotmail.com

Afgevaardigd door:

WC De Redding vzw

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2011

 

 

 

 

Naam: Erna LAUWEREYS

Geboortedatum: 09-10-1952

Functie: Bestuurslid

Adres: Kievitlaan 23

9400 Ninove

Telefoon:

GSM: 0472 / 35.60.38

Mail: erna.lauwereys@skynet.be

Afgevaardigd door:

VITA (atletiek)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2013

 

 

 

 

Naam: Martine DE MEU

Geboortedatum: 18-12-1958

Functie: Bestuurslid

Adres: Vanderschuerenstraat 92

9400 Nederhasselt

Telefoon: 054 / 32.60.58

GSM: 0497 / 90.99.83

Mail: martinedemeu@telenet.be

Afgevaardigd door:

V.K. Nederhasselt (voetbal)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2013

 

 

Naam: Guy De Win

Geboortedatum: 08-02-1967

Functie: Bestuurslid

Adres: Veldstraat 21

1750 Lennik

Telefoon: 02/532 36 57

GSM: 0497/59 66 82

Mail: guy.de.win@oracle.com

Afgevaardigd door:

KBC De Ster (biljart)

Lid Dagelijks Bestuur sedert: 2017

 

 

 

 

 

 

Namens Sport Vlaanderen

Christoph CALUWE

Consulent

Sport Vlaanderen - Huis van de sport

Zuiderlaan 13

9000 Gent

09 / 243 12 83

 

 

Namens het Stadsbestuur

 

 

 

 

Naam: Marc TORREKENS

Geboortedatum: 09-07-1961

Functie: SCHEPEN VAN SPORT

Adres: J.B.Van Langenhaeckestraat 18

9400 Appelterre-Eichem

Telefoon: 054 / 31 32 97
054 / 33.1375

GSM: 0475 / 71.29.12

Mail: marc.torrekens@ninove.be
marc.torrekens1@telenet.be

 

 

 

 

 

Naam: Veerle DE CLERCQ

 

Geboortedatum:

 

Functie: SPORTDIENST

 

1ste sportgekwalificeerde ambtenaar

 

Adres: Ledebergstraat 78

 

9550 Herzele

 

Telefoon: 054 / 33.40.64

 

GSM: 0479 / 71.10.35

 

Mail: dekleinedender@ninove.be

 

 

 

 

 

 

Naam: Nancy BEECKMAN

 

Geboortedatum:

 

Functie: SPORTDIENST

 

2de sportgekwalificeerde ambtenaar

 

Adres: Windschof 15

 

9403 Neigem

 

Telefoon: 054 / 33 93 97

 

GSM: 0496 / 31.23.12

 

Mail: sport@ninove.be

 

 

 


Vragen, opmerkingen of suggusties: contactpersoon Kurt Horrie